Iets klopt er niet aan deze celebrities… Maar wat?

Sissy Westerhuis 25 jan 2016 Froot

De sterren van Hollywood zijn natuurlijk iedere dag bezig met hun uiterlijk. Rode loper hier, feestje daar: alles moet piekfijn in orde zijn. Op Instagram is kunstenaar Gesichtermix aan de slag gegaan om deze bekende celebs eens flink onder handen te nemen. Want wat gebeurt er als je gezichten van verschillende beroemdheden combineert? En herken jij ze nog terug?

Jay-Z + Idris Elba =

Idris Elba and Jay Z mixed #idriselba #thewire #luther #jayz #jayzee #shawncarter #shawncoreycarter #johnluther #russellbell #stringer #stringerbell #actor #rapper #musician #producer #schauspieler #gesichtermix #facemix #mashup #celebritymashup #morpher #photoshop #bbc

A photo posted by @gesichtermix on

Mila Kunis + Rita Ora =

Mila Kunis and Rita Ora mixed #milakunis #ritaora #actress #singer #gesichtermix #facemix #mashup #celebritymashup #morpher #photoshop #milenakunis #ukranian

A photo posted by @gesichtermix on

Kendall + Kylie Jenner =

Kendall and Kylie Jenner mixed #kendalljenner #kyliejenner #jenner #kardashians #keepingupwiththekardashians #kuwtk #gesichtermix #model #morpher #facemix #itgirl #mashup #celebritymashup #photoshop #thekardashians #thejenners #sisters #jennersisters #thejennersisters #kendaljenner

A photo posted by @gesichtermix on

Oprah + Beyoncé =

Oprah and Beyoncé mixed #oprah #beyonce #beyoncé #beyonceknowles #beyoncéknowles #oprahwinfrey #gesichtermix #facemix #morpher #photoshop #mashup #celebritymashup #ophra #ophrah

A photo posted by @gesichtermix on

Taylor Swift + Emma Stone =

Taylor Swift and Emma Stone mixed #taylorswift #emmastone #gesichtermix #facemix #mashup #celebritymashup #morpher #photoshop #tailorswift #taylorsvift #gwenstacy #actress #singer #swift

A photo posted by @gesichtermix on

Christoph Waltz + Benedict Cumberbatch =

Christoph Waltz and Benedict Cumberbatch mixed #christophwaltz #christophwalz #benedictcumberbatch #benediktcumberbatch #sherlock #sherlockholmes #actor #austrianactor #britishactor #germanactor #schauspieler #gesichtermix #facemix #morpher #mashup #photoshop #cumberbatch #smaug #khan #hanslanda

A photo posted by @gesichtermix on

Ben Affleck + Daniel Day =

Ben Affleck and Daniel Day-Lewis mixed #benaffleck #benafleck #danieldaylewis #danieldeylewis #danieldaylouis #gesichtermix #facemix #morpher #photoshop #mashup #actor #batman #lincoln

A photo posted by @gesichtermix on

Charlie Sheen + Ashton Kutcher =

Charlie Sheen and Ashton Kutcher mixed #charliesheen #charlysheen #aplusk #ashtonkutcher #twoandahalfmen #actor #gesichtermix #facemix #photoshop #mashup #morpher

A photo posted by @gesichtermix on

Ewan McGregor + Colin Firth =

Ewan McGregor and Colin Firth mixed #ewanmcgregor #colinfirth #actor #gesichtermix #facemix #morpher #photoshop #mashup #ewanmacgregor #uhanmcgregor

A photo posted by @gesichtermix on

Pharrell Williams + Channing Tatum =

Pharrell Williams and Channing Tatum mixed #pharrellwilliams #pharrell #pharrelwilliams #pharellwilliams #pharelwilliams #pharrel #pharell #channingtatum #chaningtatum #farrelwilliams #gesichtermix #morpher #mashup #facemix #photoshop #channingtatumn #chenningtatum #channingteytum #actor #singer

A photo posted by @gesichtermix on

Justin Timberlake + Justin Bieber =

Justin Timberlake mixed with Justin Bieber #justintimberlake #justin #timberlake #justinbieber #photoshop #morpher #gesichtermix #facemix #mashup #belieber #justinbiber

A photo posted by @gesichtermix on

Met Photoshop kun je echt alles creëren wat je maar wil, had je bijvoorbeeld deze bijzondere make over al gezien?

Reageer op artikel:
Iets klopt er niet aan deze celebrities… Maar wat?
Sluiten